منابع آموزشی رشته معارف اسلامی را از کجا تهیه کنیم؟

منابع آموزشی رشته مارف اسلامی

سایت تخصصی رشته معارف دارای بانک جامعی از سوالات،کتب درسی،آزمون های آزمایشی کنکور و مطالب بسیار مفید و انگیزشی است که علاوه بر کمک به دانش آموزان در دوران تحصیلات خود،راهنمای مناسبی برای آینده و درخشش آنان خواهد بود.

تحصیل در رشته علوم و معارف اسلامی نیازمند منابع آموزشی غنی و عمیقی است.تحصیل در این رشته در واقع عمل به تکلیف و رسالت الهی است که موجبات رضای خداوند متعال و پیامبر اکرم (ص) و معصومین (ع) به خصوص امام عصر حضرت بقیه الله الاعظم (عج) را فراهم می آورد.

تحصیل در رشته علوم و معارف اسلامی ، زمینه آشنایی دانش آموزان با دروس حوزه را فراهم آورده و امکان تحصیل در حوزه های علمیه را برای آن ها تسریع و تسهیل می نماید.

فارغ التحصیلان رشته علوم و معارف اسلامی با توجه به علاقه و توانایی خود می توانند براساس دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی ، تمامی رشته های گروه علوم انسانی را انتخاب نمایند مانند:

الهیات و معارف اسلامی و گرایش های آن/مدیریت و گرایش های آن (مدیریت صنعتی ، دولتی و بازرگانی و… )حقوق و علوم قضایی و گرایش های آن/ علوم اقتصادی و گرایش های آن ( امور بانکی ، حسابداری ، بیمه ، امور گمرکی کالاو…)علوم تربیتی و روانشناسی و گرایش های آن ( روانشناسی بالینی ، کتابداری ، مدیریت برنامه ریزی آموزشی و…) امور تربیتی و دیگر رشته های مربوط علوم اجتماعی و گرایش های آن ( جامعه شناسی ، علوم سیاسی ، روابط بین الملل ، مددکاری اجتماعی ، تاریخ ، جغرافیا) زبان و ادبیات فارسی وگرایش های آن گروه آزمایشی هنر و گرایش های آن گروه آزمایشی زبان های خارجی و گرایش های آن…..

طبیعتا تحصیل در این رشته نیز نیازمند مطالعه،کوشش و تلاش فراوان میباشد که با در اختیار داشتن منابع کافی و با کیفیت میتوان در این رشته ی ارزشمند موفقیت های زیادی را کسب نمود.

یکی از دغدغه های مهم هر دانش آموزی در هر مقطع تحصیلی،داشتن منابع آموزشی مورد نیاز اعم از کتاب درسی،کتاب های کمک آموزشی،نمونه سوالات مختلف با سطح بندی های گوناگون و نمونه آزمون های درس های مختلف میباشد.

سایت تخصصی رشته معارف ، سایتی برای معرفی رشته علوم و معارف اسلامی ،جهت کمک به دانش آموزان پایه نهم، انتخاب رشته علوم و معارف اسلامی ، اخبار و اطلاعیه های رشته و جزوات کمک درسی میباشد که با ارائه ی منابع آموزشی بسیار غنی ،جمع آوری آزمون های هماهنگ و کنکور و مشاوره ی تخصصی توانسته است به دانش آموزان،دبیران و خانواده ها خدمت رسانی نماید.

سایت تخصصی رشته معارف دارای بانک جامعی از سوالات،کتب درسی،آزمون های آزمایشی کنکور و مطالب بسیار مفید و انگیزشی است که علاوه بر کمک به دانش آموزان در دوران تحصیلات خود،راهنمای مناسبی برای آینده و درخشش آنان خواهد بود.

شما دانش آموزان و دبیران محترم رشته ی معارف میتوانید با کلیک بر روی منابع آموزشی رشته معارف ، کتاب ها و جزوات درسی این رشته را دریافت نمایید.

همچنین اگر به دنبال نمونه سوالات تستی و تشریحی دروس رشته معارف اسلامی هستید میتوانید به راحتی نمونه سوالات تستی و تشریحی درس های مختلف این رشته را در سبک ها و سطح بندی های مختلف را دریافت نمایید.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید