درز اطلاعات ۱میلیون ۳۰۰ هزار کاربر شبکه Clubhouse در اینترنت

شبکه Cybernews در این خصوص اطلاع داد.

هک

اطلاعات کاربران Clubhouse به صورت مجانی در دسترس هکرها قرار گرفته است. اطلاعات درز شده کاربران شامل نام کاربری،لینک ارتباط با توئیتر و اینستاگرام، تعداد دنبال کننده ها و تاریخ ایجاد صفحه، دعوت به تیم بر اساس نام کاربر است.

به گزارش نباء خبر،اطلاعات ۱میلیون و سیصد کاربر شبکه اجتماعی کلاب هاوس در دسترسی عموم در اینترنت قرار گرفت.

 

پیشتر مشخص شد که اطلاعات شخصی و تلفن های ۵۳۳ میلیون کاربر فیس بوک در شبکه های اجتماعی و اطلاعات ۵۰۰ میلیون کاربر در شبکه اجتماعی LinkedIn برای فروش هکرها گذاشته شده است.

این شبکه خبر داد که اطلاعات کاربران Clubhouse به صورت مجانی در دسترس هکرها قرار گرفته است. اطلاعات درز شده کاربران شامل نام کاربری،لینک ارتباط با توئیتر و اینستاگرام، تعداد دنبال کننده ها و تاریخ ایجاد صفحه، دعوت به تیم بر اساس نام کاربر است.

این شبکه خاطر نشان می کند که اطلاعاتی که در دسترس آزاد قرار گرفته هیچ جنبه ی محرمانه ای ندارند به طور مثال اطلاعات کارت بانکی نیستند اما این داده ها هم برای کار بعدی هکرها کافیست.

شبکهClubhouse یک شبکه اجتماعی است که بر اساس گفتگو بدون امکان ضبط و پخش مجدد صدا برنامه ریزی شده است. این شبکه در سال گذشته کارش را شروع کرد. کلاب هاوس تنها برای دارندگان گوشی های آیفون قابل دسترسی است.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید