عربستان خطاب به عباس: یا طرح صلح ترامپ را بپذیر یا استعفا کن!

عربستان خطاب به عباس

روزنامه تایمز آو اسرائیل به نقل از کانال ده تلویزیون رژیم صهیونیستی نوشت: عربستان سعودی به محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، گفته است طرح صلح دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، را بپذیرد یا استعفا کند. بر اساس این گزارش، ریاض هفته گذشته پس از فراخواندن ناگهانی عباس، به رئیس تشکیلات خودگردان دستور داده است از […]

روزنامه تایمز آو اسرائیل به نقل از کانال ده تلویزیون رژیم صهیونیستی نوشت: عربستان سعودی به محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، گفته است طرح صلح دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، را بپذیرد یا استعفا کند.

بر اساس این گزارش، ریاض هفته گذشته پس از فراخواندن ناگهانی عباس، به رئیس تشکیلات خودگردان دستور داده است از ایران دوری کند و روابطش را با حزب‌الله لبنان قطع کند.

شایان ذکر است، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، ۱۵ آبان برای دیدار رسمی از عربستان وارد ریاض شد. او در حالی وارد ریاض شد که پس از توافق اخیر میان دو جنبش بزرگ فتح و حماس برای حل مشکلات و تنش‌های داخلی فلسطین، جنبش حماس مسئولیت کنترل گذرگاه‌های نوار غزه را که بیش از ۱۰ سال در کنترل این گروه قرار داشتند، به تشکیلات خودگردان فلسطین واگذار کرد.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید