سازش امارات با رژیم صهیونیستی نمایشی کودکانه و نابخردانه است

حسین امیر عبداللهیان

به گزارش صدانیوز ، حسین امیر عبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل و دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در گفتگوی تلفنی با «سلیم الزعنون» رئیس مجلس ملی فلسطین با ابلاغ سلام رئیس مجلس شورای اسلامی به او، برای ملت مبارز و مقاوم فلسطین آرزوی توفیق و بهروزی و پیروزی نهایی کرد.

وی افزود: مقاومت ملت فلسطین در مسیر مبارزه مشروع برای آزادی کامل سرزمین تاریخی و مادری خود از چنگال اشغال صهیونیست‌ها وعده‌ای الهی است که قطعاً محقق خواهد شد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل سازش امارات با جنایتکاران صهیونیست و همراهی برخی سران عربی با رژیم جعلی صهیونیستی را نمایشی کودکانه و نابخردانه توصیف و این اقدام تحریک آمیز را محکوم و ناقض صلح و امنیت منطقه خواند.

امیر عبداللهیان، مقاومت را قدرتمند، فعال، هوشمند و حاضر در صحنه خواند و تأکید کرد: امروز مقاومت این قدرت را دارد که رژیم صهیونیستی را مجبور به تمکین مطالبات ملت فلسطین کند.

خواستار محکومیت جهانی عادی‌سازی روابط با رژیم جعلی اسرائیل هستیم

رئیس مجلس فلسطین در این مکالمه تلفنی از توجه مقام معظم رهبری، مردم و دولت کشورمان به موضوع فلسطین تشکر کرد.

وی ضمن انتقاد شدید از خیانت برخی سران اعراب به آرمان ملت فلسطین، خواستار محکومیت جهانی عادی سازی روابط با رژیم جعلی اسراییل و تضییع حقوق ملت فلسطین از سوی دولت‌ها و پارلمان کشورهای اسلامی و جهان شد.

رئیس مجلس فلسطین در این تماس ضمن ابلاغ سلام به دکتر قالیباف، شروع به کار مجلس جدید در جمهوری اسلامی ایران و ریاست ایشان را تبریک گفت.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید