وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

به گزارش صدانیوز به نقل از خانه ملت، تعداد ۱۰ نفر از نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه ۲۵ شهریور) مجلس شورای اسلامی، خواستار ادامه نشست و بررسی سوال نمایندگان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت غیرعلنی شدند که با ۱۶۰ رأی موافق، ۴۲ رأی مخالف و ۷ رأی ممتنع از مجموع ۲۲۶ نماینده حاضر در صحن مورد موافقت قرار گرفت.

عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به عنوان پیشنهاد دهنده غیرعلنی شدن طرح سوال از وزیر تعاون در نشست امروز گفت: اقشار مختلف جامعه در قانون برنامه ششم توسعه مورد توجه قرار گرفته اند و ما به دنبال رفع مشکل هستیم. ۱۸ ماه است که بین سازمان برنامه و بودجه و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تلاش می‌کنم، اما به نتیجه نرسیده ام.

وی ادامه داد: احساس می‌کنم در نشست غیرعلنی به نتیجه مطلوب دست می‌یابیم و خوراکی برای رسانه‌های بیگانه نیز تهیه نمی‌شود. در واقع عنوان این مسائل به صورت علنی به نفع سوال کننده است اما به نفع کشور نخواهد بود.

مصری با بیان اینکه دلایل محرمانه بودن خود را در جلسه غیرعلنی مطرح خواهم کرد، اظهار کرد: نماینده طبق آئین نامه ۱۵ دقیقه فرصت بیان سوال خود را دارد و اگر علنی شود، شرعاً مسئولیت نخواهم داشت، هر چند در بیان موضوع امساک خواهم کرد.

احمد امیرآبادی فراهانی گفت: براساس ماده ۱۰۲ آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی تعداد ۱۰ نفر از نمایندگان مجلس درخواست ادامه نشست و بررسی سوال از وزیر تعاون به صورت غیرعلنی را مطرح کردند.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید