پیام تند ظریف خطاب به وزیر خارجه آمریکا

بر اساس گزارش رویترز

مایک پمپئو، روز سه‌شنبه در کنفرانسی خبری در کلوپ ملی مطبوعات مدعی شد که برای اولین بار به طور رسمی اعلام می‌کند که ابومحمد المصری در تاریخ ۷ اوت سال گذشته در ایران کشته شده است.

به گزارش نباء خبر،وزیر خارجه کشورمان در توییتی بیان کرد که پمپئو با دروغ‌گویی‌هایش دارد به شکل رقت‌انگیزی به حرفه خود پایان می‌دهد.

محمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان روز سه‌شنبه در توییتی نوشت: از تروریستی اعلام کردن کوبا تا “اسناد خارج از طبقه‌بندی” ساختگی در خصوص ایران و ادعاها در خصوص القاعده، آقای “ما دروغ می‌گفتیم، فریب می‌دادیم و دزدی می‌کردیم” دارد با دروغ‌های جنگ‌طلبانه بیشتری به طرز رقت‌انگیزی به حرفه فاجعه‌بار خود پایان می‌دهد. کسی گول نخورده است. تمام ترویست‌های ۱۱ سپتامبر از کشورهای محبوب پمپئو درخاورمیانه آمده‌ بودند؛ هیچ کدام از ایران نبوده‌اند.

وزیر خارجه آمریکا در آخرین تقلاهای ضد ایرانی اش مدعی تاسیس پایگاه جدیدی از القاعده در ایران شد.

بر اساس گزارش رویترز ، مایک پمپئو، روز سه‌شنبه در کنفرانسی خبری در کلوپ ملی مطبوعات مدعی شد که برای اولین بار به طور رسمی اعلام می‌کند که ابومحمد المصری در تاریخ ۷ اوت سال گذشته در ایران کشته شده است.
وی با اعلام این که حضور وی در ایران جای تعجب نداشته است، مدعی شد: حضور المصری در ایران به دلیلی که ما امروز در اینجا حضور داریم اشاره دارد.

وی که به آقای دروغ و فریب معروف است ، جمهوری اسلامی ایران را پایگاه جدید اصلی القاعده خواند.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید