پرواز گسترده بمب‌افکن‌های آمریکایی بر فراز «الأنبار» عراق

به نقل از خبرگزاری ها

پرواز جنگنده‌های آمریکایی بر فراز مناطق نزدیک به نوار مرزی سوریه متمرکز است حال آنکه در این مناطق هیچ گونه نقض امنیتی گزارش نشده و نیروهای امنیتی در حال انجام مأموریت خود برای حفظ امنیت این مناطق هستند.

به گزارش نباء خبر،یک منبع در استان الأنبار عراق از پرواز گسترده بمب‌افکن‌های آمریکا در آسمان مناطق غربی این استان خبر داد.

یک منبع در استان الأنبار گفت که بمب‌افکن‌های آمریکایی به طور گسترده در آسمان مناطق غربی این استان در حال پرواز هستند و هنوز علت این پروازها مشخص نیست.

وبگاه «المعلومه» به نقل از این منبع گزارش کرد که منطقه القائم، البغدادی و دیگر مناطق مختلف الأنبار شاهد پرواز گسترده بمب‌افکن‌های «بی-۱» آمریکا هستند.

این منبع افزود با اشاره به نامعلوم بودن علت این پروازها و اهداف آن، گفت که پرواز جنگنده‌های آمریکایی بر فراز مناطق نزدیک به نوار مرزی سوریه متمرکز است حال آنکه در این مناطق هیچ گونه نقض امنیتی گزارش نشده و نیروهای امنیتی در حال انجام مأموریت خود برای حفظ امنیت این مناطق هستند.

او افزود که نیروهای امنیتی مستقر در مناطق غربی استان هیچ اطلاعی از عملیات شناسایی و مأموریت هواپیماهای آمریکایی در آسمان این مناطق ندارند.

 


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید