انتقاد وزیر ارشاد از توهین به رییس‌جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سیدعباس صالحی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت:

«موتورسواران یک شهرستان در سالگرد انقلاب اسلامی، با وجود تاکید رهبر انقلاب بر حفظ حرمت‌ها و پرهیز از بدزبانی، به فحاشی به رئیس جمهوری منتخب پرداختند. ستاد امر به معروف آن شهرستان که در دوچرخه‌سواری بانوان موضعی فعال دارد، در موضوع موتورسواران فحاش نمی‌خواهد اعلام موضع کند؟»

به گزارش نباء خببر،سیدعباس صالحی نوشت: با وجود تاکید رهبر انقلاب در حفظ حرمت‌ها و پرهیز از بدزبانی، به فحاشی رئیس‌جمهور منتخب پرداختند.
سیدعباس صالحی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: «موتورسواران یک شهرستان در سالگرد انقلاب اسلامی، با وجود تاکید رهبر انقلاب بر حفظ حرمت‌ها و پرهیز از بدزبانی، به فحاشی به رئیس جمهوری منتخب پرداختند. ستاد امر به معروف آن شهرستان که در دوچرخه‌سواری بانوان موضعی فعال دارد، در موضوع موتورسواران فحاش نمی‌خواهد اعلام موضع کند؟»

با وجود تذکرهای مکرر رهبر انقلاب جمعی از افراد در مراسم ۲۲ بهمن اصفهان شعارهایی علیه رئیس جمهوری دادند که باعث سوء استفاده رسانه‌های بیگانه و به حاشیه بردن حضور پرشور مردم این شهر در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شد. اهانت به مسئولین و رئیس جمهوری بارها از سوی رهبر انقلاب تقبیح شده است.

انتقاد وزیر ارشاد از توهین به رییس‌جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن + عکس


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید