نتانیاهو : چهره خاورمیانه را تغییر می‌دهیم

بر اساس بیانیه وزارت خارجه اسرائیل، نتانیاهو گفته است

بر اساس بیانیه وزارت خارجه اسرائیل، نخست وزیر این رژیم گفته است: «ما چهره خاورمیانه (غرب آسیا) را و چهره دنیا را تغییر می‌دهیم».

به گزارش نباء خبر،رسانه‌های اسرائیلی شنبه‌شب از دیدار اولین سفیر امارات عربی متحده با نخست وزیر این رژیم در تل آویو خبر دادند. بر اساس بیانیه وزارت خارجه اسرائیل، نتانیاهو گفته است: «ما چهره خاورمیانه (غرب آسیا) را و چهره دنیا را تغییر می‌دهیم».

رسانه‌های اسرائیلی شنبه‌شب از دیدار اولین سفیر امارات عربی متحده با نخست وزیر این رژیم در تل آویو خبر دادند.

این رسانه ها به نقل از وزارت خارجه رژیم صهیونیستی گزارش دادند «بنیامین نتانیاهو»، با «محمد محمود الخاجه» در دفتر نخست‌وزیر واقع در شهر قدس اشغالی دیدر کرده و درباره طرح‌ها مشترک تل‌آویو و ابوظبی و طرح‌‌های منطقه‌ای در همه زمینه‌ها رایزنی کرده است.

بر اساس بیانیه وزارت خارجه اسرائیل، نخست وزیر این رژیم گفته است: «ما چهره خاورمیانه (غرب آسیا) را و چهره دنیا را تغییر می‌دهیم».

سفیر امارات هم امروز در دیداری که با مقامات صهیونیست داشته، گفت: «در چارچوب نشست‌هایم با مسئولان وزارت خارجه اسرائیل، با “نوام کاتص”، مدیر کل وزارتخانه و تیم کاری او دیدار داشتم و بسته‌ای از موضوعات را که بیشتر آن‌ها دیپلماتیک بود، بررسی کردیم».

خاجه اولین سفیر امارات است که بعد از عادی سازی روابط بین این کشور با رژیم صهیونیستی در تابستان گذشتهَ، وارد فلسطین اشغالی می‌شود. او دیروز دوشنبه رسما مأموریت خود را آغاز کرد.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید