گزارش پویش مردمی “به نام پدر” /هدیه ای ماندگار ،توسعه ی پایدار

ولادت باسعادت حضرت علی(ع) به نام روز پدر و مرد نامگذاری شده است و طبق سنتی دیرینه در آن به مردان و پدران ایران زمین هدیه ای تقدیم خواهد شد.

به گزارش صدانیوز ،در این پویش گروه های جهادی،مردم عزیز و گرانقدر،مراکز فرهنگی و… با واریز 110 هزار تومان به نام گروه جهادی نفس و ثبت شناسه ی نهال به نام پدر عزیزشان هدیه ای ماندگار برای آن عزیزان تهیه و نهال را به خانواده های محروم به منظور توانمند سازی آنان تقدیم نمودند.

به نام پدر

در پویش به نام پدر ، همانند پویش “برای مادرم” که در روز مادر برگزار گردید،مردم عزیز  نه تنها هدیه ای ارزشمند و ماندگار به نام پدر خود ثبت و کاشت کردند بلکه با اهدای آن به خانواده های کم برخوردار و محروم به توانمند سازی آن عزیزان نیز کمک شایانی نمودند.

همه ی افراد شرکت کننده در این پویش با واریز مبلغ 110 هزارتومان به شماره کارت 6273817010179079 به نام گروه جهادی نفس و ارسال فیش آن به آیدی derakhtyari در پیام رسان های ایتا یا بله و یا ارسال آن به شماره 09362513527 ، به برگزاری هرچه باشکوه تر این پویش کاملا مردمی کمک نموده و در توانمند سازی خانواده های محروم و ایجاد درآمدی پایدار برای آنان و همچنین ایجاد و احیای پوشش گیاهی برای ایران زیبا و عزیزمان نقش آفرینی کردند.

همانند پویش قبل(برای مادرم) ،شناسه این نهال به نام پدران شرکت کننده ثبت و شناسنامه آن به عنوان هدیه ای ارزشمند و ماندگار تقدیم آنها گردید.

شرکت کنندگان با شرکت در این پویش علاوه بر هدیه ای ارزشمند و ماندگار به پدر خود در توانمند سازی خانواده های محروم نیز کمک بسزایی کردند.

این پویش که با هدف توانمند سازی خانواده های کم برخوردار و محروم سرتاسر کشور ایجاد شده بود، با کاشت نهال های مثمر و مناسب شرایط آب و هوایی هر منطقه در طول زمان، منبع درآمدی برای این خانواده ها ایجاد تا علاوه بر توانمندی مالی ، به ایجاد اشتغال پایدار نیز برای آن عزیزان بیانجامد.

پویش به نام پدر کاملا بصورت مردمی اجرا و تمام مراحل آن در پیام رسان های درختیاری به نشانی زیر به اطلاع عموم رسید.

همچنین درختیاری در مناسبت های مختلف سال پویش های مختلفی با هدف توانمند سازی خانواده های محروم با اهدای نهال و احیای پوشش های گیاهی ایران عزیزمان برگزار مینماید که میتوانید اطلاعات تکمیلی را در پیام رسان های درختیاری مشاهده بفرمایید.

یاری مردم،لبخند طبیعت

آدرس پیام رسان ایتا:https://eitaa.com/derakhtyar

 


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید