فینال کوپا آمریکا بین برزیل و آرژانتین؛ مسابقه‌ای فراتر از نیمار و مسی

به نقل منابع آگاه

اروپا ممکن است منتظر بازی فینال یورو ۲۰۲۰ بین تیم‌های انگلیس و ایتالیا باشد اما یک مسابقه بزرگ دیگر در آمریکای جنوبی بین دو رقیب قدیمی یعنی برزیل و آرژانتین در فینال کوپا آمریکا انجام می‌شود.

به گزارش نباء خبر، برزیل و آرژانتین برای نخستین بار در سال ۱۹۱۴ رو در روی یکدیگر قرار گرفتند و پس از گذشت سال‌ها خود را به‌عنوان دو تیم معروف در فوتبال جهان معرفی کرده‌اند. این دو تیم در مجموع هفت بار قهرمان جام جهانی شده‌اند.حال در فینال کوپا آمریکا نیمار و لیونل مسی بازیگران اصلی یک فوتبال دیدنی خواهند بود. برزیل در شش مسابقه کوپا آمریکا فقط دو گل خورده است که این موضوع کار را برای مسی سخت می‌کند. اما مسی در این دوره از مسابقات کوپا آمریکا چهار گل به ثمر رسانده و پنج پاس گل داده است.

قبل از این مسابقات او گفته بود که آرزویش این است که نخستین عنوان بزرگ خود را با آرژانتین به دست آورد که در ۲۸ سال موفق به کسب جام‌های بزرگ نشده است. این کشور آخرین بار در سال ۱۹۹۳ برنده کوپا آمریکا شد.این بازی قرار است روز یکشنبه به میزبانی برزیل در ورزشگاه ماراکانا برگزار شود.ریچارلیسون مهاجم برزیلی گفت: «چه بخواهیم، چه نخواهیم آن‌ها بهترین بازیکن جهان را دارند.»


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید