دربی‌بازهای امسال کجا هستند؟

به نقل از خبرگزاریها

امشب از ساعت ۱۹:۴۵ دیدار حساس پرسپولیس و استقلال در چارچوب جام حذفی برگزار می‌شود! چون این مسابقه در جام حذفی است پس باید حتما یک برنده بعد از سوت پایان داور مشخص شود.

به گزارش نبأ خبر، امشب از ساعت ۱۹:۴۵ دیدار حساس پرسپولیس و استقلال در چارچوب جام حذفی برگزار می‌شود! چون این مسابقه در جام حذفی است پس باید حتما یک برنده بعد از سوت پایان داور مشخص شود.

مرحوم علی انصاریان که هنوز بعد از شش ماه از رفتنش سخت است بگوییم مرحوم هم در دربی‌ها همین مدلی بود. او هم از جمله نفراتی بود که رگ گردنش قلمبه می‌شد و بیرون می‌زد تا نکند اگر توپ رد شد بازیکن هم رد شود. البته طبیعتاً همیشه هم موفقیت در کار نبود وگرنه علیرضا اکبرپور از علی انصاریان عبور نمی‌کرد تا تک گل سرنوشت‌ساز یکی از دربی‌های دهه ۷۰ را به ثمر برساند.
پرسپولیس دربی‌باز زیاد داشته.

بازیکنانی که ضمن برخورداری از قدرت فنی بالا و توانمندی مثالزدنی‌شان در این بازی جان‌شان را وسط می‌گذاشتند تا تیم‌شان حداقل بازنده نباشد و معمولاً آخر بازی می‌شد با انگشت نشان‌شان داد.اما می‌خواهیم درباره تیم فعلی صحبت کنیم. تیمی که بازیکنانش از نسل علی انصاریان، بهروز رهبری‌فرد، نادر محمدخانی یا مجتبی محرمی فاصله گرفته‌اند و بیشتر دنبال ارائه فوتبال فنی هستند و با خشونت و رژه رفتن روی مخ بازیکن روبه‌روی‌شان در طول دربی کاری ندارند. غالب بازیکنان امروزی ضمن اینکه دوست دارند در این بازی بزرگ خودنمایی کنند و مثلاً با گل زدن یا دادن پاس گل اسم‌شان را در تاریخچه دربی‌ها ثبت کنند اما بیشتر به فکر موفقیت تیم و ارائه نمایشی موفق در قالب کار گروهی هستند که بسته به توانمندی‌های‌شان و اینکه چقدر در جو این بازی غرق شوند یا خیر موفق می‌شوند…


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید