اوج هیجان در هفته دوازدهم لیگ برتر

در انتهای هفته یازدهم استقلال تهران که با 25 امتیاز صدرنشین لیگ برتر است، در تهران از تیم فولاد خوزستان با سرمربی گری جواد نکونام میزبانی می‌کند.

به گزارش صدانیوز،حسام برزگران ؛بعد از گذشت 11 هفته از لیگ برتر ایران، هیجان در جام خلیج همیشه فارس به اوج خود خواهد رسید و شاهد جدال‌های سنتی بین سرمربیان و جنگ‌های قدیمی بین برخی از تیم‌های لیگ برتر خواهیم بود.

در انتهای هفته یازدهم استقلال تهران که با 25 امتیاز صدرنشین لیگ برتر است، در تهران از تیم فولاد خوزستان با سرمربی گری جواد نکونام میزبانی می‌کند. نکته جالب درباره این بازی که راس ساعت 18 آغاز می‌شود، جدال سنتی فرهاد مجیدی و جواد نکونام است که آخرین بار و در فینال جام حذفی، نکونام برنده آن شد و اکنون مجیدی به فکر انتقام از همبازی سابق خود افتاده است.

در ادامه جدال‌های حساس این هفته، شاهد دربی جذاب کرمان خواهیم بود؛ جایی که گل گهر 13 امتیازی، میزبان شاگردان ربیعی در تیم مس رفسنجان خواهند بود.

اما مهم‌ترین بازی این هفته را در اراک دنبال خواهیم کرد.  تقابل سنتی سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران. این بازی که به رای کمیته انضباطی باید در زمین بی‌طرف برگزار شود را سپاهانی میزبانی می‌کند که در چند هفته گذشته از فرم خوبی برخوردار نبوده و امتیازات حساسی را از دست داده است. حال پرسپولیس این فرصت را دارد تا بتواند بعد از هم امتیاز شدن با سپاهان پس از رای کمیته انضباطی، اختلاف خود را با این رقیب دیرینه بیشتر کند. این بازی راس ساعت 16 از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

دیگر بازی‌های هفته دوازدهم به شرح زیر است:

نساجی مازندارن – نفت مسجد سلیمان ( ساعت 14:30 )

پیکان – پدیده مشهد ( ساعت 15 )

تراکتور – ذوب آهن ( ساعت 15 )

گل گهر سیرجان – مس رفسنجان ( ساعت 15 )

فجر سپاسی – هوادار ( ساعت 15 )

سپاهان – پرسپولیس ( ساعت 16 )

صنعت نفت آبادان – آلومینیوم اراک ( ساعت 17 )

استقلال – فولاد ( ساعت 18 )


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید