در هفته سیزدهم لیگ برتر ایران چه خواهد گذشت؟

لیگ برتر

با برگزاری بازی‌های روز دوشنبه 13 دی ماه 1400 ، قطار لیگ برتر ایران کم کم به نیمه راه نزدیک خواهد شد. جایی که تیم‌ها طبق قوانین جهانی یک ماه فرصت خواهند داشت تا جذب بازیکنان مد نظرشان خود را تقویت کنند.

حسام برزگران| به گزارش نبأخبر ، با برگزاری بازی‌های روز دوشنبه 13 دی ماه 1400 ، قطار لیگ برتر ایران کم کم به نیمه راه نزدیک خواهد شد. جایی که تیم‌ها طبق قوانین جهانی یک ماه فرصت خواهند داشت تا جذب بازیکنان مد نظرشان خود را تقویت کنند. با این گزارش از صدانیوز همراه باشید تا برنامه بازی‌های هفته سیزدهم لیگ برتر ایران را بررسی کنیم.

سپاهان اصفهان، بی‌رحم‌ تر از همیشه!

در یکی از مهم‌ترین بازی‌های امروز تیم سپاهان اصفهان که چندهفته ای است از لحاظ نتیجه گیری وضعیت نابسمانی دارد، میهمان تیم قعر جدولی پدیده مشهد خواهد بود. سپاهان بعد از سه شکست متوالی برابر تیم‌های استقلال، پیکان و پرسپولیس، حالا به فکر جبران نتایج گذشته و بازگشت به کورس مدعیان افتاده است.
در جدول رده‌بندی تیم سپاهان با 22 امتیاز در رتبه سوم و تیم پدیده مشهد با 3 امتیاز در رتبه شانزدهم قراردارد.

جدال بالانشین‌ها در اراک

دیگر بازی مهم امروز در اراک برگزار خواهد شد؛ جدال حساس تیم صدرنشین استقلال تهران و تیم چهارم جدولی آلومینیوم اراک.
از ساعت 15 تیم فرهاد مجیدی که در چندهفته گذشته در شرایط خوبی قرارداشته، به مصاف شاگردان رسول خطیبی که این روزها یکی از مدعیان قهرمانی است، خواهند رفت. در این جدال حساس که به میزبانی اراکی‌ها برگزار خواهد شد، شاگردان مجیدی این فرصت را خواهند داشت تا بتوانند خود را در کورس نگه دارند و از طرفی خطیبی و شاگردانش می‌خواهند با پیروزی برابر استقلال، اختلاف خود را با صدرنشین لیگ برتر کمتر کنند.

پرسپولیس – تراکتور، جذاب و تماشایی

اما مهم‌ترین بازی امروز در تهران برگزار خواهد شد و شاگردان یحیی گل محمدی برابر تراکتورسازی تبریز صف آرایی خواهند کرد. تراکتورسازی که در دوهفته گذشته دو شکست تلخ را تجربه کرده است، این فرصت را دارد تا با برتری برابر تیم قدرتمند پرسپولیس تهران علاوه بر بهبود رتبه خود در جدول رده‌بندی، کمی از حاشیه‌های پیرامون خود که با تغییر مدیریتی در باشگاه به وجود آمده بکاهد. در طرف مقابل هم پس از صدور کارت بازی بازیکن تاجیکی پرسپولیس تهران، یحیی گل محمدی بلاخره می‌خواهد با تمام توان خود به مصاف رقیب قابل احترام خود رفته و سه امتیاز بازی را کسب کند تا با نیم نگاهی به لغزش استقلال، بتواند صدر را از آبی‌های تهرانی پس بگیرد. این بازی راس ساعت 17 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

برنامه بازی‌های هفته سیزدهم به شرح زیر خواهد بود:

مس رفسنجان – صنعت نفت آبادان ( 14:00 )

پدیده مشهد – سپاهان ( 14:30 )

نفت‌ مسجدسلیمان – گل گهرسیرجان ( 15:00 )

هوادار – نساجی مازندران ( 15:00 )

آلومینیوم اراک – استقلال ( 15:00 )

ذوب آهن – فجر سپاسی ( 16:15 )

پرسپولیس – تراکتور ( 17:00 )

فولاد – پیکان ( 17:00 )


یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید