همه چیز تحت تاثیر خبر جنجالی؛ مروری بر برنامه بازی‌های هفته چهاردهم لیگ برتر ایران!

لیگ برتر

پس از جنجالی که کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار خبر حذف استقلال و پرسپولیس تهران و همینطور گل گهر سیرجان از رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا 2022 به پا کرد، بیشتر مربیان و به خصوص مربیان باتجربه سه تیم نام برده در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی به این فاجعه ملی واکنش نشان دادند.

حسام برزگران | به گزارش نبأخبر ، پس از جنجالی که کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار خبر حذف استقلال و پرسپولیس تهران و همینطور گل گهر سیرجان از رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا 2022 به پا کرد، بیشتر مربیان و به خصوص مربیان باتجربه سه تیم نام برده در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی به این فاجعه ملی واکنش نشان دادند. با صدانیوز همراه باشید تا در ادامه به مرور بازی‌های امروز هفته جهاردهم لیگ برتر ایران بپردازیم.

پرسپولیس در مشهد فقط به کسب 3 امتیاز فکر می‌کند
بازی‌های هفته چهاردهم با بازی تیم رده دومی پرسپولیس با تیم بحران زده پدیده مشهد که بعد از گذشت 13 هفته هنوز با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می‌کند، آغاز خواهد شد. پرسپولیس در مشهد این شانس را دارد تا با برتری مقابل تیم مشهدی و با نیم نگاهی به لغرش استقلال مقابل تیم رفسنجانی، در پایان یک هفته به پایان نیم فصل رقابت‌ها و بدون در نظر گرفتن تغییر در رای کمیته استیناف، خود را قهرمان نیم فصل رقابت‌ها بداند.

بازی بزرگ در اصفهان خواهد بود؛ سپاهان – فولاد
فولاد خوزستان که در 3 بازی گذشته توانسته تنها دو امتیاز کسب کند، می‌خواهد در اصفهان دست به کار بزرگ بزند و با دست پر به خانه برگردد. در آن سوی زمین هم سپاهان بعد از گذشت چند بازی که با نتایج غم انگیزی برای این تیم همراه بود و بلاخره در هفته گذشته توانست با 3 امتیاز از مشهد به خانه بازگردد، بدش نمی‌آید که بتواند با شکست فولاد همچنان خود را در کورس سهمیه حفظ کند. این بازی راس ساعت 17 در اصفهان برگزار خواهد شد.

استقلال – مس رفسنجان؛ بازی مهم بالای جدولی‌ها
تیم مس رفسنجان که در رقابت‌های امسال توانسته نتایج خوبی بگیرد و اکنون در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد، در هفته چهاردهم برابر تیم صدرجدولی استقلال تهران به میدان خواهد رفت. استقلال که در هفته گذشته و در دقایق پایانی برابر آلومینیوم اراک 3 امتیاز خود را از دست رفته دید، اصلا دلش نمیخواهد در تهران امتیاز از دست دهد و شاگردان فرهاد مجیدی بدون شک با تمام توان برابر شاگردان ربیعی به میدان خواهند رفت تا بتوانند با کسب 3 امتیاز، خود را همچنان صدرنشین لیگ بدانند. این بازی راس ساعت 17 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

برنامه بازی‌های هفته چهاردهم لیگ برتر ایران به شرح زیر است:

نساجی مازندران – ذوب آهن (ساعت 15)

فجر سپاسی – تراکتور (ساعت 15)

پدیده مشهد – پرسپولیس (ساعت 15)

پیکان – آلومینیوم اراک (ساعت 15)

گل گهرسیرجان – هوادار (ساعت 15)

استقلال – مس رفسنجان (ساعت 17)

سپاهان – فولاد (ساعت 17)

صنعت نفت آبادان – نفت‌ مسجدسلیمان (ساعت 17)


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید