۳ شکست آزادکاران ایران در ۵ وزن نخست قهرمانی نوجوانان جهان

مسابقات پنج وزن نخست کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان در ایتالیا در حال برگزاری است.

به گزارش نباءخبر، مسابقات پنج وزن نخست کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان در ایتالیا در حال برگزاری است.

در وزن ۴۸ کیلوگرم عرشیا حدادی در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر عظیم عبدیکالیکوف از قرقیزستان را شکست داد و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل کریستین کاستیلو از آمریکا با نتیجه ۸ بر ۶ مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند برای کسب مدال برنز به کار خود در گروه بازنده‌ها ادامه دهد.

در وزن ۵۵ کیلوگرم امیر مهدی نجاتی‌زاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر مغلوب حوسان بای عثمان اف از ازبکستان شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز برای ادامه کار در گروه بازنده‌ها کشتی بگیرد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم محمد مهدی ممیوند در دور نخست با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب الیاس عیسایف از آذربایجان شد و باید منتظر راهیابی این کشتی گیر به دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده‌ها ادامه دهد.

در وزن ۸۰ رضا سلیمانیان در دور نخست مقابل زاخاری دی رایدر از آمریکا با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر ۳ از سد اسلاوی استامنوف از بلغارستان گذشت. سلیمانیان در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل آسخاب خاجی اف از قزاقستان با نتیجه ۶ بر ۳ به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف برنده کشتی گیران ارمنستان و تاجیکستان می‌رود.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم محمد رضا لطفی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل علیخان کوساینوف از قزاقستان با نتیجه ۸ بر ۲ به برتری دست یافت. وی در دور بعد و در مرحله یک‌چهارم نهایی با نتیجه ۱۰ بر ۲ رالفس لوکینس از لتونی را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. لطفی در این مرحله به مصاف برنده کشتی‌گیران هند و فرانسه می‌رود.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید