تونس بازنده سربلند/ صعود آرژانتین و لهستان

به نقل از منابع خبری

در مرحله بعدی این مسابقات تیم ملی فوتبال آرژانتین به مصاف تیم ملی استرالیا خواهد رفت و لهستانی‌ها هم باید به مصاف فرانسه قهرمان دوره گذشته جام جهانی بروند.

به گزارش نباءخبر، امروز با برگزاری دو دیدار از گروه چهارم بیست و دومین دوره رقابتهای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تکلیف دو تیم صعودکننده از این گروه مشخص شد.

دیدار‌های روز سوم از مرحله مقدماتی گروه D بیست و دومین دوره مسابقات جام جهانی از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه بین تیم‌های فرانسه – تونس و استرالیا – دانمارک برگزار شد که در پایان این دو دیدار همزمان تیم‌های فرانسه و استرالیا راهی مرحله بعد شدند.

تونس بازنده سربلند/ صعود مردان سرزمین کانگورو به مرحله حذفی/ آرژانتین و لهستان رستگار شدند

تیم ملی فوتبال فرانسه در شرایطی به مصاف تونس رفت که پیش از این دیدار با پیروزی در دو دیدار ابتدایی برابر استرالیا و دانمارک ۶ امتیازی شده و صعود خود را به مرحله بعدی قطعی کرده بود.

با این حال تونسی‌ها که به همراه دانمارک یک امتیازی بودند، با امید به پیروزی برابر خروس‌های قهرمان دوره گذشته به میدان رفتند تا شاید با شکست استرالیا برابر دانمارک این شانس را داشته باشند که به مرحله بعد صعود کنند.

تونس بازنده سربلند

تونس این دیدار را یک بر صفر از قهرمان جهان پیش بود و در حالی که داور هشت دقیقه وقت اضافه اعلام کرده بود در ثانیه‌های آخر وقت‌های اضافه گریزمان دروازه تونس را باز کرد تا آب سردی بر پیکر نماینده آفریقا ریخته شود، اما کمک داور ویدئویی فرشته نجات تونسی‌ها شد و در بازبینی مشخص شد که زننده گل در آفساید قرار داشته است تا تونس این دیدار را یک بر صفر برنده شود.

صعود مردان سرزمین کانگورو

در دیگر برگزار شده همزمان تیم ملی فوتبال دانمارک که با یک امتیاز شانس کمی برای صعود داشت به مصاف استرالیای ۳ امتیازی رفت که در این دیدار مردان سرزمین کانگورو نمایش بهتری داشتند و یک بر صفر حریف اروپایی خود را شکست دادند و به اولین تیم آسیایی تبدیل شدند که راهی مرحله بعد این مسابقات شدند.

در پایان رقابت‌های گروه چهارم تیم ملی فوتبال فرانسه با ۶ امتیاز به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شد و تیم ملی فوتبال استرالیا هم با ۶ امتیاز به عنوان تیم دوم راهی دور حذفی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر شد.

صعود مردان سرزمین کانگورو به مرحله حذفی

 

دیدار‌های پایانی مرحله مقدماتی گروه C بیست و دومین دوره رقابت‌های جام جهانی شامگاه امروز چهارشنبه برگزار شد و طی آن تیم‌های آرژانتین و لهستان و مکزیک و عربستان به مصاف هم رفتند.

در دیدار آرژانتین و لهستان یاران لیونل مسی موفق شدند ۲ بر صفر حریف اروپایی خود را شکست دهند و به مرحله بعدی صعود کنند.

راهیابی آرژانتین و لهستان به مرحله بعد

در دیگر دیدار این گروه تیم ملی مکزیک برابر عربستان به برتری ۲ بر یک رسید تا یکی دیگر از نمایندگان فوتبال آسیا از دور مسابقات حذف شود.

با نتایج رقم خورده در این گروه تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین و لهستان به مرحله بعدی صعود کردند.

در مرحله بعدی این مسابقات تیم ملی فوتبال آرژانتین به مصاف تیم ملی استرالیا خواهد رفت و لهستانی‌ها هم باید به مصاف فرانسه قهرمان دوره گذشته جام جهانی بروند.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید