سه مدال طلای دیگر برای کاروان ایران

با کسب ۳ مدال طلای دیگر توسط ورزشکاران معلول کشورمان شمار مدال های ایران در نخستین دوره رقابت‌های دو و میدانی جوانان جهان به عدد ۵ رسید. به نقل از صدا نیوز،به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، فاطمه انصاری موفق شد با کسب مدال طلا در ماده پرتاب وزنه به عنوان سومین طلایی ایران در […]

با کسب ۳ مدال طلای دیگر توسط ورزشکاران معلول کشورمان شمار مدال های ایران در نخستین دوره رقابت‌های دو و میدانی جوانان جهان به عدد ۵ رسید.

به نقل از صدا نیوز،به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، فاطمه انصاری موفق شد با کسب مدال طلا در ماده پرتاب وزنه به عنوان سومین طلایی ایران در رقابت‌های جهانی دو و میدانی معلولان جهان در سوئیس لقب بگیرد. انصاری امروز (شنبه) با پرتاب ۸ متر و ۹۳ سانتی‌متری در کلاس F42-47 موفق به کسب مدال طلا شد.

مدال نقره به «جنیفر گومز» مکزیکی رسید که ۸ متر و ۴۶ سانتی‌متر پرتاب کرد.

مرضیه قاسمی هم با پرتابی به میزان ۶ متر و ۷ سانتی‌متر در جایگاه سوم قرار گرفت اما با توجه به اینکه این ماده تنها سه شرکت کننده داشت و با توجه به قانون منهای یک، به این پارا دو و میدانی کار ایران مدالی تعلق نگرفت.

همچنین علی اصغر ابارقی در ماده پرتاب وزنه کلاس ادغامی F51-57 با پرتاب ۷ متر و ۴۸ سانتی‌متر به مدال طلا رسید و محمود احمدی بلوطکی در ماده پرتاب وزنه کلاس ادغامی F52-57 با پرتابی به میزان ۸ متر و ۴ سانتی‌متر صاحب پنجمین گردن آویز طلا ایران شد.

مهدی قادری با ۷/۴۴ به مدال نقره رسید و محمدحسن میرزایی با ۶/۵۷ سوم شد اما با توجه به سه شرکت کننده در این ماده و قانون منهای یک، مدالی به این پرتابگر کشورمان تعلق نگرفت.

با این حساب جمع مدال ایران در بازی های پارا دو و میدانی جوانان جهان در کشور سو‌ئیس به عدد پنج می رسد.

انتهای پیام /

کاروان ۲۴ نفره ایران پیش از این دو مدال طلا در این رقابت های چهار روز ه در کشور سوییس کسب کرده بود.

محمدحسن میرزایی در پرتاب دیسک با رکورد ۲۵ متر و ۹۷ سانتیمتر صاحب اولین نشان طلای ایران شد و مهرداد مرادی در دوی ۱۰۰ متر نابینایان و کم بینایان طلا گرفت.

منبع: تسنیم 


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید