بازتاب حمایت فرهادی از روحانی در «گاردین»

با علنی‌شدن رأی اصغر فرهادی ، ‌روز گذشته روزنامه «گاردین» با انتشار گزارشی به این موضوع پرداخت.   با علنی‌شدن رأی او، ‌روز گذشته روزنامه «گاردین» با انتشار گزارشی به این موضوع پرداخت. این کارگردان ایرانی برنده دو جایزه اسکار در پیام خود نوشته است: «به دکتر روحانی رأی می‌دهم و امیدوارم کسانی که هنوز […]

با علنی‌شدن رأی اصغر فرهادی ، ‌روز گذشته روزنامه «گاردین» با انتشار گزارشی به این موضوع پرداخت.

 

با علنی‌شدن رأی او، ‌روز گذشته روزنامه «گاردین» با انتشار گزارشی به این موضوع پرداخت. این کارگردان ایرانی برنده دو جایزه اسکار در پیام خود نوشته است: «به دکتر روحانی رأی می‌دهم و امیدوارم کسانی که هنوز برای رأی‌دادن در تردیدند با همه شرایط و دلایل قابل‌درکی که در نظر دارند به‌خاطر سرنوشت فرزندان این سرزمین و نسل آینده با رأی‌دادنشان از این حداقل حق انتخاب خود، استفاده کنند».

نویسنده گاردین در ادامه آورده: «هم‌زمان با اعلام حمایت فرهادی از میانه‌روها،‌ روحانی که با اصلاح‌طلبان متحد شده، به اصفهان، یکی از شهرهای توریستی محبوب در ایران، سفر کرد و با ده‌هاهزار نفر از هواداران خود در میدان مربع تاریخی نقش‌جهان صحبت کرد. رقیب اصلی روحانی،‌ ابراهیم رئیسی است».

اصغر فرهادی برای «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده» جایزه اسکار را دوبار برای سینمای ایران و ایرانیان به ارمغان آورده و این روزها برای ساخت فیلم جدیدش در اسپانیا به‌سر می‌برد.

منبع: روزنامه شرق


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید